Numerologie | Horoskopy | Věštění | Chiromantie

menu.png, 2,2kB

* Nemusíte psát celé slovo. Stačí zadat několik prvních písmen.
Databáze obsahuje výsledky z více zdrojů.

Snář. Výklad snů.

Bezzubý:

Člověka bezzubého vidět - nezapomínej, že i z nepěkných úst mohou pěkné myšlenky plynout' Jej urazit - získáš pověst svárlivého člověka.

Běžet:

A nemoci se hnout z místa - veliké namáhání, i nemoc. Pronásleduje-li tě zvíře a ty při běhu padneš - nezdar v započaté práci. Běžet před zvířetem - pronásledování od nepřítele. Běžet těžce, namáhavě, nebo když doběhnout nemůžeš - těžký neduh. Běžet o závod - velká tělesná námaha. Doběhnout k cíli - úspěch.

Bič:

Pomluva a utrhání na cti. Též trápení, zklamání se dožiješ. Šlehat se - daleká cesta. Někoho sešlehat - nerozvážností se poškodíš. Tebe-li někdo šlehal bičem - klepy ti uškodí. Sny o biči naznačují silným být a na mysli neklesat.

Bidlo:

Podpírat něco bidlem - zdlouhavý proces tě čeká.

Biřmovanec:

Ještě mnohým věcem se musíš přiučit.

Biskup:

Vidět ho - proces. Tvrdě si na chléb budeš vydělávat. S ním mluvit - šťastné pořízení. Při službách božích - dobrá novina. Na pohřbu - velké neštěstí. V tanci - dobro.

Bitka:

Mnoho zármutku, ztráta úcty. Bít někoho - pomluva, nevěra.

 

Bitva:

Námořní - hochu nevěsta a dívce ženich nevěrný v lásce bude. Na pevnině - potěšení.

Bláto:

Vidět - pomluvy. Na rukách mít - ze všeho, co podnikneš, nebudeš mít mnoho zisku. Do bláta spadnout - nepříjemné chmury nad tebou se stahují. Škoda, ztráta. Pomazat si boty, nebo šaty, blátem - nemoc, též žalost. Chodit po zablácených ulicích, nebo polních cestách - nezdar, bída, zlé noviny.

Blázen:

Zbláznil-li ses ty - v budoucnu té očekávají velké úspěchy a dlouhý věk. Blázny vidět - starosti a choroby. Mluvit je slyšet - oklamání. Bláznivá žena - mrzutosti a hádky. Slyšet blázna křičet - zklamání v lásce. Bláznovská čapka - utržíš posměch lidí.

Blázinec:

Je vždy výstrahou. Čeká té něco, v čem se nebudeš moci sám vyznat.

Blecha:

Vidět blechy na svém tele lézt - dosažení bohatství a vážnosti. Blechami být pokousán - bohatství, štěstí v obchodování. Mnoho blech vidět - velký smutek. Blechy chytat - nepokoje v příbuzenstvu. Zabít - ujdeš nástraze.

 


 
NAVRCHOLU.cz